Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
20

980 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Etaj 1 Vila 4 camere Birouri Sfantul Stefan -C ...

P-ța Sfântul Ștefan, Ultracentral

92 mp utili
2E
1934

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

5.301 €
/ lună
5.500 €
9.35 € / mp / lună

REC3001587 Cladire de inchiriat

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

678 m (8 min)

567 mp utili
2E
1998
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 5,301 € și 5.670 €
Agenție

10 luni în urmă
26

6.998 €
/ lună 10.29 € / mp / lună

Clădire de birouri de inchiriat in zona Foisoru ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

347 m

680 mp utili
5E
2006
Agenție

5 luni în urmă
8

1.197 €
/ lună
990 €
15.75 € / mp / lună

Spatiu de birouri modern | 76 MPU | Zona Pache ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

76 mp utili
7E
2009

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

900 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Pache Protopopescu - Mosilor MOBILAT Birouri Et ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

343 m

3 camere
82 mp
Etaj 1 / 1
1960
Agenție

2 luni în urmă
13

2.722 €
/ lună
2.250 €
19.44 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat Pache Protopopes ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

878 m (11 min)

140 mp utili
2009
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

2.602 €
/ lună
2.151 €
17.46 € / mp / lună

Zero comision, 149mp birou - comercial, Foisor, ...

Foișorul de Foc, Sector 2

La ~5km distanță

161 m

149 mp utili
5E
2007
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 14 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Dacia, 250 mp

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

825 m (11 min)

250 mp
2019
7E
Agenție

5 luni în urmă
15

4.200 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Cladire individuala - spatii open space

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

578 m

450 mp
2016
2E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.783 €
/ lună
2.300 €
17.39 € / mp / lună

Birou personalizat | Cladire birouri moderna | ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

808 m (10 min)

160 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

2.870 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Birouri 205-805 mp, cladire birouri ultralux E ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

599 m

7.400 mp
2019
8E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

2.501 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in zona centrala -160 mp

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

839 m (10 min)

5 camere
160 mp
1940
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,501 € și 3.026 €
Agenție

10 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Dacia | Eminescu | 153 mp | 5 camere | in vila ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

921 m (12 min)

6 camere
153 mp
1940
Agenție

2 zile în urmă
2

2.520 €
/ lună 18 € / mp / lună

Piata Romana Eminescu

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

495 m

140 mp
2015
4E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

5.880 €
/ lună
4.860 €
21.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri in cladire noua zona Eminescu

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

986 m (12 min)

1 camere
270 mp
2019
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

5.880 €
/ lună
4.860 €
21.78 € / mp / lună

Eminescu Offices – Birour clasa A de inchiriat ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

598 m

270 mp
Etaj 3 / 7
2019
7E
Agenție

10 luni în urmă
10

3.740 €
/ lună
3.500 €
2.34 € / mp / lună

Birouri de inchiriat 300-1600 mp Semilunei offi ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

215 m

1.600 mp
4E
Agenție

10 luni în urmă
10

32.000 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Piata Rosetti inchiriere spatii birouri

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

488 m

10.000 mp
2000
9E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

4.030 €
/ lună 13 € / mp / lună

Armand Business Center, Rosetti, 310 - 1336 mp ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

214 m (10 min)

310 mp
2013
6E
Agenție

10 luni în urmă
7

1.133 €
/ lună 15.11 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 5 persoane & ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

668 m

75 mp
6E
Agenție

10 luni în urmă
6

518 €
/ lună 51.80 € / mp / lună

Abonamente flexibile pentru birouri în Reg ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

668 m

10 mp
8E
Agenție

10 luni în urmă
7

1.809 €
/ lună 36.18 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 1 persoan&#2 ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

662 m

50 mp
6E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.442 €
/ lună 22.20 € / mp / lună

Spațiu de birou tip open-plan pentru 10 pe ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

670 m

110 mp
6E
Agenție

10 luni în urmă
6

282 €
/ lună 28.20 € / mp / lună

Acces nelimitat la spații de co-working &# ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

667 m

10 mp
6E
Agenție

10 luni în urmă
6

3.399 €
/ lună 56.65 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 3 persoane & ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

667 m

60 mp
6E
Agenție

10 luni în urmă
6

870 €
/ lună 29 € / mp / lună

Acces all-inclusive la spațiul de co-worki ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

672 m

30 mp
6E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

467 €
/ lună 9.34 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 2 persoane & ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

666 m

50 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

974 €
/ lună 16.23 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 4 persoane & ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

669 m

60 mp
Agenție

8 luni în urmă
12

8.000 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Cladire individuala Mosilor- Armeneasca - Birou ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

957 m (12 min)

925 mp
4E
Agenție

7 luni în urmă
13

4.512 €
/ lună 12 € / mp / lună

UltraCentral Armeneasca Birouri /Rosetti

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

432 m

4 camere
376 mp
Etaj 2 / 7
2015