Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

ICPE SA inchiriaza spatii cu urmatoarele facili ...

Vitan, Sector 3

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri

Costin Georgian, Sector 3

La ~5km distanță

370 m

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Cladire Birouri ELJ

Vatra Luminoasă, Sector 2

La ~5km distanță

9.500 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

7.360.000 €
/ lună 1,840.00 € / mp / lună

Cazare muncitori non UE , 230euro/ pers/luna

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

574 m

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spații de închiriat

Olteniței, Sector 4

La ~5km distanță

329 m

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU BIROURI STR DOAMNA GHICA

Doamna Ghica, Sector 2

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birouri intersectie Timpuri Noi, suprafata de ...

Nerva Traian, Sector 3

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

469 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Nova Coworking Stirbei | Ultra Central | 20 Bir ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

151 m

539,49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

2.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu birouri 300 mp

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

722 m

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

380 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spații FIRMĂ - central, la strada, Moșilor - Da ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

559 m (6 min)

28 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu birouri 415 mp

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

668 m

415 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună
80.000 €
8 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spatiu birouri 100 mp in zona Ferd ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

364 m (2 min)

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

10.411 €
/ lună 359 € / mp / lună

Spații FIRMĂ - birou - DEPOZIT - central, la st ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

559 m

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
12

1.474 €
/ lună 22 € / mp / lună

Proprietar spatiu comercial pentru cabinete, b ...

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

226 m

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

4.410 €
/ lună 7 € / mp / lună

Închiriez școală de arte complet funcțională

Brâncoveanu, Sector 4

La ~5km distanță

489 m

630 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 12.63 € / mp / lună

Spatiu str Alunisului cu Peroni .etajul 1

Brâncoveanu, Sector 4

La ~5km distanță

628 m

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

750 €
/ lună
10 €
10 € / mp / lună

De închiriat birouri 75-98mp Natiunile Unite n ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

500 m

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

6.037 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri zona Unirii fantani, ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

167 m

525 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

924 €
/ lună 11 € / mp / lună

Birou Ultracentral –Casa Poporului, Natiunile U ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

512 m

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

425 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Birou de inchiriat Sector 2 Muncii CP3049649

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

753 m

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

549 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Birou de inchiriat Sector 2 Muncii | 56 m2 util ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

468 m

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.197 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

DACIA- POLONA: SPATIU DE BIROURI 105 MP, LUMINO ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

784 m (11 min)

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu 140 mp Eroii Revolutiei

Eroii Revoluției, Sector 4

La ~5km distanță

448 m (6 min)

2015
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.042 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

UNIVERSITATE BIROU 89 -578 mp

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

521 m

215 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

417 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Nova Coworking Excelsior | Birouri private | ...

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

501 m

597 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

130 €
/ lună
10 €
10 € / mp / lună

Birouri de închiriat - Bld.N Balcescu 21 - UNIV ...

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

524 m

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

3.496 €
/ lună 25.90 € / mp / lună

Birou premium Calea Victoriei, MOBILAT, FACILIT ...

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

488 m

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi - 100 mp - Metrou Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

180 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi + terasă, 100 mp - Me ...

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

186 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birou - Stirbei Center - direct propriet ...

Știrbei Vodă, Ultracentral

La ~10km distanță

230 m

110 mp utili