Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu 140 mp Eroii Revolutiei

Eroii Revoluției, Sector 4

448 m (6 min)

2015

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
14

4.410 €
/ lună 7 € / mp / lună

Închiriez școală de arte complet funcțională

Brâncoveanu, Sector 4

La ~5km distanță

489 m

630 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi - 100 mp - Metrou Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

180 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi + terasă, 100 mp - Me ...

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

186 m

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

6.037 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri zona Unirii fantani, ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

167 m

525 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

750 €
/ lună
10 €
10 € / mp / lună

De închiriat birouri 75-98mp Natiunile Unite n ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

500 m

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birouri intersectie Timpuri Noi, suprafata de ...

Nerva Traian, Sector 3

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

4.056 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri Polona 95-99 , Sector ...

Dorobanți, Sector 1

La ~5km distanță

614 m

338 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

718 €
/ lună
798 €
12.60 € / mp / lună

Apartament 2 camere Dorobanți – 57 mp, etaj 1, ...

Dorobanți, Sector 1

La ~5km distanță

530 m

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

994 €
/ lună 21.15 € / mp / lună

Birou de închiriat ultracentral - zona Piata Vi ...

Dorobanți, Sector 1

La ~5km distanță

556 m

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

ICPE SA inchiriaza spatii cu urmatoarele facili ...

Vitan, Sector 3

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

10 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatii birouri nou renovate zona Grozavesti-Cra ...

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

213 m

173 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Oferta! 9 euro/mp( inclusiv mentenanta si tva) ...

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

77 m

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

3.800 €
/ lună
4.200 €
19 € / mp / lună

Particular/Vilă One Cotroceni | 7 camere || P ...

Cotroceni, Sector 5

La ~5km distanță

325 m

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.197 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

DACIA- POLONA: SPATIU DE BIROURI 105 MP, LUMINO ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

784 m (11 min)

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

50 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spații de închiriat

Olteniței, Sector 4

La ~5km distanță

329 m

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birou - Stirbei Center - direct propriet ...

Știrbei Vodă, Ultracentral

La ~5km distanță

230 m

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

8 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii de birouri, nou amenajate, 8 eur/mp-APAC ...

Politehnica, Sector 6

La ~5km distanță

284 m

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.042 €
/ lună
2.257 €
9.50 € / mp / lună

UNIVERSITATE BIROU 89 -578 mp

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

521 m

215 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

130 €
/ lună
10 €
10 € / mp / lună

Birouri de închiriat - Bld.N Balcescu 21 - UNIV ...

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

524 m

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

417 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Nova Coworking Excelsior | Birouri private | ...

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

501 m

597 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună
400 €
0.10 € / mp / lună

Cladire Birouri ELJ

Vatra Luminoasă, Sector 2

La ~5km distanță

9.500 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

469 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Nova Coworking Stirbei | Ultra Central | 20 Bir ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

151 m

539,49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună
80.000 €
8 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spatiu birouri 100 mp in zona Ferd ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

364 m (2 min)

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

783 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

De Inchiriat spatiu birouri zona Bucur Obor - 5 ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

797 m

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

2.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu birouri 300 mp

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

722 m

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu birouri 415 mp

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

668 m

415 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

380 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spații FIRMĂ - central, la strada, Moșilor - Da ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

559 m (6 min)

28 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

375 €
/ lună 15 € / mp / lună

Birouri Titulescu 48- Piata Victoriei

P-ța Victoriei, Ultracentral

La ~5km distanță

611 m

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

20 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 mp,pretabil birou

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

50 mp utili