Proprietăți unice: 77
Proprietari: 77
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

95.000 €

Apartament 3 camere decomandat

Central, Slobozia

3 camere
68 mp
Etaj 3 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

105.000 €

Apartament decomandat 3 camere de vanzare

Central, Slobozia

3 camere
66 mp
Etaj 6 / 7
1984
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

57.000 €

De vanzare apartament 3 Camere

Central, Fetești

3 camere
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
2

65.000 €

Vand apartament 3 camere in Slobozia

Central, Slobozia

3 camere
67 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

80.000 €

Vand apartament 3 camere,. decomandat ,foarte s ...

Central, Slobozia

3 camere
68 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

99.000 €

Apartament 3 camere, 70 mp Podu Ros, Aleea Roze ...

Central, Slobozia

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

72.000 €

Vand apartament cu 3 camere

Central, Slobozia

3 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

90.000 €

Vand apartament cu 3 camere, zona centrala

Central, Slobozia

3 camere
69 mp
Etaj 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

87.000 €

Apartament de vanzare

Central, Fetești

3 camere
79 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

135.900 €

Apartament 3 camere decomandat de vanzare Buciu ...

Central, Slobozia

3 camere
60 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

82.000 €

Vand apartament 3 camere Slobozia

Central, Slobozia

3 camere
68 mp
Etaj 7
1980
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

90.000 €

Apartament 3 camere

Central, Slobozia

3 camere
60 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

76.000 €

Apartament 3 camere semidecomandat 3/4

Central, Slobozia

3 camere
64 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

120.000 €

Apartament 3 Camere de Vanzare, Slobozia

Central, Slobozia

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

95.000 €

Apartament cu 3 camere renovat complet de vanza ...

Central, Urziceni

3 camere
78 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

70.000 €

Vand apartment Uriziceni,ialomita

Central, Urziceni

3 camere
86 mp
Etaj 4
1991
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

59.000 €

Apartament 3 camere Central Urziceni, Ialomita

Central, Urziceni

3 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

62.000 €

vand apartament cu 3 dormitoare baie si bucatar ...

Central, Fetești

3 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

75.900 €

Piata Mare - 3 Camere - Decomandat - 63 mp - Sc ...

Central, Slobozia

3 camere
63 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

100.000 €

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere

Central, Slobozia

3 camere
69 mp
Etaj 3 / 4
1985
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

90.000 €

Vand apartament 3 camere Central

Central, Slobozia

3 camere
80 mp
8E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

85.000 €

Vand Apartament 3 camere-Slobozia, judetul Ialo ...

Central, Slobozia

3 camere
66 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

65.000 €

Apartament de vanzare

Amara

3 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €

Apartament 3 camere decomandat - Mircea cel Bat ...

Mircea cel Bătrân

3 camere
71 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

63.000 €

Vand apartament 3 camere,

Sud, Slobozia

3 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

82.000 €

Apartament 3 camere slobozia

Exterior Vest, Slobozia

3 camere
68 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat

Central, Țăndărei

3 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

120.000 €

Ap 3 camere decomandat | Bloc nou 2025 | Parcar ...

Central, Urziceni

3 camere
65 mp
Etaj 2 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

80.999 €

3 camere ultracentral ,2 bai , 2balcoane-langa ...

Ultracentral, Slobozia

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,999 € și 85.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

50.000 €

Proprietar, vand apartament 3 camere , centrala ...

Central, Fetești

3 camere
48 mp
Etaj 2

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Apartamente cu 3 camere de vânzare în Județul Ialomița, direct de la proprietari

Județul Ialomița, o zonă accesibilă și liniștită, oferă oportunități excelente pentru cei care caută apartamente cu 3 camere. Aceste proprietăți sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție. Iată ce trebuie să știi despre piața imobiliară din Ialomița:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al apartamentelor cu 3 camere este de aproximativ 72.000 euro, cu oferte ce încep de la 45.000 euro și ajung până la 100.000 euro.
  • Accesibilitate: Aproape 91% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Ialomița o alegere atractivă pentru cumpărători.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a apartamentelor este de 68 m², cu cele mai mari apartamente având 91 m² și cele mai mici de 46 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.017 euro, cu valori variind de la 484 euro/m² pentru proprietăți mai accesibile până la 1.471 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu al proprietăților cu parcare sau garaj este de 85.000 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un apartament rămâne online este de 107 zile, indicând o piață activă.
  • Construcții recente: Nu există apartamente noi sau în fază de planificare, iar 6% dintre proprietăți sunt construite între 1941 și 1977.

Județul Ialomița reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută apartamente cu 3 camere la prețuri accesibile, direct de la proprietari. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum ofertele disponibile!