Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

88.900 €

Apartament de vanzare, Predeal - Partia Clabuce ...

Clăbucet, Predeal

2 camere
52 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

95.000 €

Apartament de vanzare in Predeal

Central, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

70.000 €

Garsoniera de vacanta zona Eroilor

Central, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.500 €

Apartament, 2 camere, Predeal, zona Cioplea, Be ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

95.000 €

Vand apartament in Predeal

Central, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

75.000 €

Vand apartament predeal (centru)ap.este renovat ...

Predeal

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

64.000 €

Apartament 2 Camere Azuga Prahova

Azuga

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

60.000 €

De vanzare apartament.

Central, Azuga

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

75.000 €

Apartament 2 camere la casa, statiunea Azuga, 8 ...

Azuga

La ~5km distanță

2 camere
85 mp
Parter / 1
1940
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

67.000 €

Apartament de vânzare - Azuga

Central, Azuga

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55.000 €

Apartament cu 2 camere decomandat pe Valea Prah ...

Satu Nou, Azuga

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

50.000 €

Apartament 2 camere decomandat aproape de parti ...

Valea Azugii, Azuga

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

98.000 €

Vand Apartament 2 camere , Parter

Cezar Petrescu, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

98.000 €

Vand Apartament 2 camere , Parter

Cezar Petrescu, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

70.000 €

Apartament de vanzare

Cezar Petrescu, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
1981
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

77.000 €

Apartament 2 camere central

Valea Alba, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3
1982
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

87.000 €

Apartament de vanzare in cartierul noua brasov

Timișu de Jos

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

99.500 €
90.000 €

Apartament 2 camere 56 mp cu balcon Busteni Zam ...

Zamora, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

125.000 €

Apartament 2 camere

Zamora, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 1
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

79.500 €

Studio open space cu terasa Busteni Zamora dire ...

Zamora, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
Parter
2025
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

105.000 €

Chiar se vede muntele de la parter? Direct prop ...

Telecabinei, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
63 mp
Parter / 3
2024
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

93.000 €

Apartament 2 camere Busteni Telecabinei zona Si ...

Silva, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Parter
1988
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
11

295.000 €

Apartament de lux, in inima Poienii Brasov 2 mi ...

Poiana Brașov

La ~10km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

275.000 €

Apartament de lux, in inima Poienii Brasov vede ...

Poiana Brașov

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Apartament 2 camere complet mobilat 5stele , et ...

Poiana Brașov

La ~10km distanță

2 camere
27 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

100.000 €

Apatrament Busteni

Central, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 4
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

59.500 €

De vanzare apartament in vila Busteni

Central, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

98.000 €

Apartament Busteni centru

Central, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 4
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

90.000 €

Apartamente premium de vanzare in Busteni-Carai ...

Central, Bușteni

La ~10km distanță

2 camere
5.516 mp
Etaj 1
2026
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

50.000 €

Ap.cu panorama de vis

Poiana Țapului

La ~10km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 2
1977

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Apartamente cu 2 camere de vânzare în Clăbucet, Predeal

Clăbucet, situat în frumoasa stațiune Predeal, este o zonă apreciată pentru peisajele montane și accesul facil la activități recreative. Imoradar24.ro a analizat piața apartamentelor cu 2 camere de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al apartamentelor cu 2 camere este de aproximativ 98.000 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu media națională de 76.931 euro.
  • Dimensiuni: Suprafața medie a apartamentelor este de 59 m², cu cele mai mari apartamente având 60 m² și cele mai mici de 45 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.700 euro, cu valori variind între 1.153 euro/m² și 2.553 euro/m².
  • Facilități suplimentare: Apartamentele cu terasă sau grădină au un preț mediu de 114.900 euro.
  • Construcții recente: 17% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Tipuri de clădiri: Majoritatea apartamentelor disponibile sunt în clădiri detașate.
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cumpărători.

Clăbucet, Predeal, este o alegere excelentă pentru cei care caută apartamente cu 2 camere, oferind un mix ideal de confort și accesibilitate. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum apartamentele de vânzare în Clăbucet!