Proprietăți noi
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

109.000 €

Persoana fizica vand apartament 3 camere centru ...

Central, Alba Iulia

3 camere
73 mp
Etaj 1
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12.500 €

Apartament de vanzare

Central, Alba Iulia

3 camere
58 mp
Etaj 8 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30.000 €

Apartament,3 camere, Avram Iancu-Muntii Apuseni

Central, Alba Iulia

3 camere
73 mp
Etaj 2

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

159.000 €

Penthouse Anghel Saligny

Central, Alba Iulia

3 camere
85 mp
Etaj 5 / 5
2011
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

109.000 €

Persoana fizica vand apartament 3 camere centru ...

Central, Alba Iulia

3 camere
73 mp
Etaj 1
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

125.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Alba Iulia

3 camere
58 mp
Etaj 8
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

140.000 €

Apartament Alba Iulia

Central, Alba Iulia

3 camere
73 mp
Etaj 7
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €

Apartament 3 camere de vanzare Alba Iulia, zona ...

Central, Alba Iulia

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

74.000 €

Apartament 3 camere

Central, Alba Iulia

3 camere
85 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

97.000 €

Apartament 3 camere de vanzare

Central, Alba Iulia

3 camere
70 mp
Etaj 3
1985

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

113.000 €

Vand apartament cu 3 camere si beci

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

124.000 €

Apartament 3 camere Ultracentral

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
1988
5E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

124.000 €

Apartament 3 Camere, Etaj 1, Zona Centru, 2 Bai ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 1

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

103.000 €

Vand apartament 3 camera, zona stadion, 70 mp.

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
2012
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

114.500 €

Apartament 3 camere zona Stadion Tolstoi (Curte ...

Tolstoi, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
Etaj 1 / 4
2009
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

107.000 €

Apartament de vanzare situat in Alba Iulia

Tolstoi, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

107.000 €

Vand apartament 3 camere

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 2
2009
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

89.700 €

Vand apartament spatios cu 3 camere Cetate loca ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.243 €

Vand apartament 3 camere Alba Iulia

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

129.500 €

Apartament nou 3 camere-76 mp utili - mobilat s ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 2
2023
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 129,500 € și 135.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

108.000 €

Apartament nou PREMIUM

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Parter / 3
2025
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

120.000 €

Apartament deosebit + Garaj, Cetate Alba Iulia

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

85.000 €

Apartament 3 camere decomandat Cetate

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 3 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

74.900 €

Apartament 3 camere Cetate - Bd. Transilvaniei

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

95.000 €

Alba Iulia Vand apartament 3 camere decomandat

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 9
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

87.500 €

Apartament 3 Camere Cetate Transilvaniei

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

75.000 €

Apartament 3 camere ,Cetate -Transilvaniei

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Parter
1989
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

93.000 €

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Complet mobilat ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Apartament 3 camere, decomandat, mobilat, zona ...

Central, Sebeș

La ~10km distanță

3 camere
84 mp
2016
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

120.000 €

Vand apartament 3 camere - SAN CASA

Central, Sebeș

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 5

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Apartamente cu 3 camere de vânzare în centrul Alba Iulia

Centrul Alba Iulia este o zonă istorică și vibrantă, cunoscută pentru atracțiile sale culturale și accesibilitatea la facilități moderne. Imoradar24.ro a analizat piața apartamentelor cu 3 camere de vânzare direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al apartamentelor cu 3 camere este de aproximativ 95.000 euro, cu oferte ce încep de la 23.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 104.384 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a apartamentelor este de 69 m², cu cele mai mari apartamente având 100 m² și cele mai mici de 47 m².
  • Compartimentare: Toate proprietățile disponibile sunt cu 3 camere.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.338 euro, cu valori variind de la 500 euro/m² pentru cele mai accesibile oferte până la 1.883 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un apartament rămâne online este de 88 de zile, indicând o piață activă.
  • Construcții recente: Aproximativ 13% dintre apartamente sunt construite între 2011 și 2020, în timp ce 25% sunt din perioada 1978-1990.
  • Accesibilitate: 38% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse categorii de cumpărători.

Centrul Alba Iulia reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută apartamente cu 3 camere, direct de la proprietari, într-o zonă plină de istorie și facilități moderne. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum apartamentele disponibile!