Proprietăți unice: 1570
Proprietari: 613
Agenție
Comision 0%

20 ore în urmă
9

55.000 €

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zo ...

Gojdu, Deva

2 camere
38 mp
Etaj 1
4E
Agenție

Ieri
7

45.000 €

Apartament 2 camere de vânzare – Bd. Traian, zo ...

Central, Hunedoara

2 camere
45 mp
Parter
4E
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
10

57.000 €

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalnic ...

Kogălniceanu, Deva

2 camere
47 mp
Etaj 5 / 9
9E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
10

57.000 €

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe ...

Bălcescu, Deva

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
10

140.000 €

Vand apartament cu 3 camere decomandat, zona Do ...

22 Decembrie, Deva

3 camere
74 mp
Etaj 7 / 7
7E
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
10

50.000 €

Vand sau inchiriez apartament 2 camere decomand ...

Micro 15, Deva

2 camere
37 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
15

75.000 €

Apartament 2 camere, decomandat, Deva, bulevar ...

Ultracentral, Deva

2 camere
51 mp
Etaj 7 / 8
1981
Agenție

1 săptămână în urmă
6

48.000 €

Apartament 2 camere zona Sc. Gen. Nr. 6-etaj2

Bejan, Deva

2 camere
37 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

55.000 €

Vand apartament 2 camere decomandat Hateg

Central, Hațeg

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

75.000 €

Cumpăr apartament în Rate

Pietroasa, Deva

3 camere
65 mp
Etaj 3
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

59.500 €

Apartament 3 camere, parter, 57 mp – Zona Micro ...

Micro 4, Hunedoara

3 camere
57,24 mp
Parter
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

46.500 €

Apartament decomandat, 54 mp, etaj 2/4 – Zona M ...

Vest, Hunedoara

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

36.500 €

Garsoniera de vanzare

Micro 15, Deva

1 camere
29 mp
Etaj 3
4E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

335.000 €

Vand apartament 4 camere deosebit in Deva, bld. ...

Decebal, Deva

4 camere
183 mp
Etaj 1 / 5
1988
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

50.000 €

Central, 3 camere, lângă Statiunea Straja

Central, Petrila

3 camere
67 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

59.000 €

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zo ...

Mărăști, Deva

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

8.000 €

Apartament de vânzare în Ghelari – parter, idea ...

Ghelari

2 camere
45 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

78.000 €

Apartament 2 camere, decomandat,etaj 2, zona Ho ...

Liliacului, Deva

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

55.700 €

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramic ...

Central, Hunedoara

2 camere
44 mp
Etaj 8 / 10
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

50.000 €

Apartament 3 camere de vânzare – Micro 4 | Deco ...

Micro 4, Hunedoara

3 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Ieri
6

19.900 €

Micro 7 | Decomandat | 50 MP | Balcon | IAKAB I ...

Central, Hunedoara

3 camere
50 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

28.500 €

Apartament 3 camere etaj 2

Central, Petrila

3 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

65.000 €

Vând apartament 2 camere

Gojdu, Deva

2 camere
48 mp
Etaj 1
1975
Agenție

2 zile în urmă
6

63.000 €

Apartament 3 camere zona linistita

Petros

3 camere
90 mp
1990
4E
Agenție

2 zile în urmă
7

32.000 €

Apartament 2 camere Micro 5, locatie buna, acce ...

Central, Hunedoara

2 camere
40 mp
4E
Agenție

2 zile în urmă
10

65.000 €

Apartament premium 3 camere in Micro 3 elegant, ...

Central, Hunedoara

3 camere
68 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

100.000 €

Vand apartament 2 camere -Arad zona Parneava, p ...

Petros

2 camere
52 mp
Etaj 1
2013
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

31.000 €

Vand apartament 2 camere

Petros

2 camere
56 mp
Agenție

2 zile în urmă
7

90.000 €

Apartament 4 camere, etaj 1, decomandat, comple ...

Bejan, Deva

4 camere
83 mp
4E
Agenție

2 zile în urmă
8

24.900 €

Apartament 2 camere semidec. et. 4 | Traian Vui ...

Batiz

2 camere
36 mp
Etaj 4

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Apartamente de vânzare în Județul Hunedoara

Județul Hunedoara, cunoscut pentru peisajele sale naturale și patrimoniul istoric, oferă o piață imobiliară accesibilă pentru cei care caută apartamente de vânzare. Imoradar24.ro a analizat oferta din zonă și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al apartamentelor este de aproximativ 56.000 euro, cu oferte ce încep de la 10.000 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă, comparativ cu media națională de 106.185 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a apartamentelor este de 51 m², cu cele mai mari apartamente având 177 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Compartimentare: Majoritatea apartamentelor disponibile sunt cu 2 camere (57%), urmate de cele cu 3+ camere (37%) și 1 cameră (6%).
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.102 euro, cu valori variind de la 196 euro/m² pentru cele mai accesibile oferte până la 1.367.836 euro/m² pentru proprietăți de lux.
  • Facilități: Prețul mediu al apartamentelor cu parcare sau garaj este de 69.500 euro, iar cele cu terasă sau grădină se vând, în medie, cu 76.300 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 1% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, în timp ce 14% sunt construite între 1941-1977.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un apartament rămâne online este de 101 zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de clădiri: Majoritatea apartamentelor sunt de tip detached, oferind intimitate și confort.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce reprezintă o oportunitate excelentă pentru cumpărători.

Județul Hunedoara se dovedește a fi o alegere excelentă pentru cei care caută apartamente accesibile, cu o varietate de dimensiuni și facilități. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum apartamentele de vânzare în Județul Hunedoara!