Proprietăți unice: 41
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament 1 camera Mazepa 1

Mazepa 1, Galați

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament o camera, Mazepa 1

Mazepa 1, Galați

1 camere
27 mp
Etaj 3
1986
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriere Apartament 1 Camera | Mazepa 1 | 📍

Mazepa 1, Galați

1 camere
30 mp
Etaj 5
1969

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
5

345 €
/ lună

De inchiriat ap. 1 cam, bl. Salcia, mazepa

Mazepa 1, Galați

2 camere
30 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

259 €
/ lună

1 camera Mazepa Br-uri mob util

Mazepa 1, Galați

1 camere
35 mp
Etaj 7 / 10
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, in Galati, Maze ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
51 mp
Etaj 2
1964
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

190 €
/ lună

Inchiriez apartament o camera Mazepa 1, bloc G4 ...

Mazepa 1, Galați

1 camere
32 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
8

266 €
/ lună

Inchiriez 1 cam, Mazepa 1, et.1, CT, 1400 lei

Mazepa 1, Galați

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Mazepa 1, decomandat, etaj ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 10
1979
Agenție

3 luni în urmă
3

38.800 €
/ lună
39.900 €

Apartament cu potențial ridicat, într ...

Mazepa 1, Galați

1 camere
30 mp
Etaj 7 / 7
7E
Agenție

5 luni în urmă
8

350 €
/ lună

2 decomandate Mazepa 2- Tribunal mobilate si ut ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
50 mp
Etaj 8
1978
Agenție

6 luni în urmă
3

260 €
/ lună

Apartament o camera de inchiriat Scoala 28

Mazepa 1, Galați

1 camere
28 mp
Parter
1983
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 260 € și 300 €
Agenție

8 luni în urmă
7

350 €
/ lună

2 camere mazepa 1

Mazepa 1, Galați

2 camere
49 mp
Etaj 2 / 4
1965
Agenție

9 luni în urmă
5

500 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandate Mazepa 1

Mazepa 1, Galați

2 camere
47 mp
Etaj 1
1985
Agenție

Mai mult de un an
15

550 €
/ lună

Inchiriem apartament cu 2 camere, aproape de Fa ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
4

330 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, decomandat etaj ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.350 €
/ lună

Ap. 1 camera Mazepa BR-uri mob util

Mazepa 1, Galați

1 camere
35 mp
1980
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament cu 1 camera - Mazepa 1

Mazepa 1, Galați

1 camere
27 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

304 €
/ lună

GARSONIERA, MAZEPA I, ETAJ 3, 1550 LEI/LUNA

Mazepa 1, Galați

1 camere
32 mp
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, Mazepa 1, mobilat si ut ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
55 mp
1988
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament cu o camera, situat etajul 2, in car ...

Mazepa 1, Galați

1 camere
27 mp
1986
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 1 camera, Mazepa 1

Mazepa 1, Galați

1 camere
33 mp
Etaj 4 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera ultracentral M ...

Mazepa 1, Galați

1 camere
30 mp
Etaj 5
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă

400 €
/ lună

Inchiriere apartament semidecomandat 2 camere, ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 4
1964
Agenție

1 lună în urmă
2

295 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera

Mazepa 1, Galați

1 camere
30 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună

1 camera, Mazepa 1, Salcia, renovat, CT, AC

Mazepa 1, Galați

1 camere
28 mp
Etaj 3 / 4
1988
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, cartier Mazepa 1, amena ...

Mazepa 1, Galați

2 camere
45 mp
Parter / 4
1965
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

216 €
/ lună

Particular Garsoniera de inchiriat in Mazepa, G ...

Mazepa 1, Galați

1 camere
29 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera, Mazepa 1, bloc S ...

Mazepa 1, Galați

1 camere
28 mp
Parter
1986
Agenție

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 1 camera - Mazepa 1

Mazepa 1, Galați

1 camere
32 mp
Etaj 4 / 8
8E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 300 € și 350 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Apartamente de închiriat în Mazepa-1, Galați

Mazepa-1 este un cartier accesibil din Galați, ideal pentru cei care caută o locuință confortabilă. Această zonă beneficiază de facilități locale și este bine conectată la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al apartamentelor de închiriat este de aproximativ 350 euro, cu oferte ce încep de la 255 euro și ajung până la 600 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 490 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a apartamentelor este de 50 m², cu cele mai mari apartamente având 83 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Compartimentare: Majoritatea apartamentelor sunt cu 1 sau 2 camere, cu 41% din oferte având 1 cameră și 50% având 2 camere.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 600 euro, iar cele cu terasă sau grădină au un preț mediu de 400 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 7% dintre apartamente sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un apartament rămâne online este de 50 de zile, indicând o piață activă.

Mazepa-1 din Galați este o alegere excelentă pentru cei care caută apartamente accesibile, bine compartimentate și cu facilități moderne. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum apartamentele de închiriat în Mazepa-1 și nu rata cele mai noi oferte!