Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
6

1.200 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu de Birouri Mall Vitan / Nerva Traian

Vitan, Sector 3

341 m (4 min)

108 mp utili
11E
2010
Agenție

1 lună în urmă
11

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri 4 încăperi, Mezanin, 120 mp – Ma ...

Vitan, Sector 3

120 mp utili
5E
2018
Agenție

3 luni în urmă
10

4.900 €
/ lună
4.050 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in zona Vitan - ...

Vitan, Sector 3

8 camere
405 mp
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
8

1.452 €
/ lună
1.200 €
1.82 € / mp / lună

Splaiul Unirii 313- Vitan - birouri premium

Vitan, Sector 3

807 m

800 mp
2007
5E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

2.541 €
/ lună
2.100 €
0.59 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat in Calea Vitan 293, ...

Vitan, Sector 3

4.300 mp
8E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
29

2.214 €
/ lună
1.830 €
12.10 € / mp / lună

Zona Vitan - Spațiu de birouri suprafata 183 mp

Vitan, Sector 3

649 m

7 camere
183 mp
Etaj 1 / 3
2011
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

3.508 €
/ lună
2.899 €
1.35 € / mp / lună

SPLAIUL UNIRII 313 - comision 0%, reprezentam p ...

Vitan, Sector 3

2.600 mp
2008
5E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

ICPE SA inchiriaza spatii cu urmatoarele facili ...

Vitan, Sector 3

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Phoenix Tower, Calea Vitan 6-6 A- comision 0%, ...

Vitan, Sector 3

10.550 mp
2004
13E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

653 €
/ lună
540 €
18.66 € / mp / lună

Spatiu de birouri | Vitan Center | Utilitati in ...

Vitan, Sector 3

35 mp utili
7E
2009
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.028 €
/ lună
850 €
20.56 € / mp / lună

Spatiu de birouri | Vitan Center | Utilitati in ...

Vitan, Sector 3

50 mp utili
7E
2008
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

539 €
/ lună
446 €
11.47 € / mp / lună

Spatii de Birou in Calea Vitan-Spl. Unirii, sup ...

Vitan, Sector 3

12 camere
47 mp
Etaj 7 / 8
2011

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

5.989 €
/ lună
4.950 €
13.31 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriere

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

500 m (6 min)

4 camere
450 mp
Etaj 7 / 7
2010
Agenție

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat 55mpu, , zona Un ...

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

35 m (1 min)

4 camere
55 mp
1995
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.815 €
/ lună
1.500 €
9.08 € / mp / lună

Spatiu de birouri pe Calea Vitan - de la 200 mp

Vitan-Bârzești, Sector 4

La ~5km distanță

43 camere
200 mp
2010

Agenție

11 luni în urmă
4

650 €
/ lună 9.70 € / mp / lună

Spatiu Birouri 7 min metrou Nicolae Grigorescu ...

Nicolae Grigorescu, Sector 3

La ~5km distanță

552 m

67 mp utili
2E
2022
Agenție

Mai mult de un an
6

1.499 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU | ZONA DRISTOR

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

84 m (2 min)

258 mp utili
3E
2005
Agenție

3 luni în urmă
12

300 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu de Birou Dristor Bucuresti

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

496 m

21 mp utili
4E
1990
Agenție

1 lună în urmă
12

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Dristor-metrou Mihai Bravu

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

136 m

100 mp
2018
6E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,300 € și 1.573 €
Agenție

10 luni în urmă
8

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Birou individual in zona Dristor

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

296 m (4 min)

20 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

2.990 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birouri

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

317 m

230 mp
2014
10E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

29.040 €
/ lună
24.000 €
14.52 € / mp / lună

Spatii pretabile pentru: spital, clinica, cabin ...

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

354 m (4 min)

43 camere
2.000 mp
2011
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

1.098 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri | Mall Vitan | Comision 0%

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

936 m

122 mp
2012
11E
Agenție

Mai mult de un an
4

11 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vitan mall spatiu birouri 30mp/400 mp

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

712 m (9 min)

400 mp
Etaj 1
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.394 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri in Phoenix Tower - 22 ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

457 m (6 min)

1 camere
228 mp
2005
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.300 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Phoenix Tower, Vitan, 200 mp 0% comision!

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

200 mp
2005
12E
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.200 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

Spațiu de birouri - 108mp - de închiriat în zon ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

103 mp utili
10E
2001
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.450 €
/ lună 8.29 € / mp / lună

Spatiu Birouri Calea Vitan

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

569 m (7 min)

175 mp utili
4E
2015
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,450 € și 1.754 €
Agenție

3 luni în urmă
5

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat - zona Vitan

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

30 mp utili
2023
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.503 €
/ lună
5.501 €
9.38 € / mp / lună

CLĂDIRE NOUĂ PREMIUM | 576 MPU,BIROURI,CLINCICA ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

693 m

480 mp utili
2E
2025

Birouri de închiriat în Vitan, Sector 3

Vitan, situat în Sector 3 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, bine conectată prin rețeaua de transport public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața birourilor de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor de birouri este de aproximativ 900 euro, cu oferte care încep de la 600 euro și pot ajunge până la 1.200 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a birourilor este de 92 m², cu cele mai mari având 440 m² și cele mai mici de 35 m².
  • Compartimentare: 33% dintre birouri au 1 cameră, 11% au 2 camere, iar 11% au 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces facil la stațiile de metrou, ceea ce le face ideale pentru angajați și clienți.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu de birouri rămâne online este de 52 de zile, indicând o piață activă.
  • Comparativ cu media națională: Prețul mediu al birourilor în Vitan este considerat accesibil, având în vedere că media națională este de 1.132 euro.

Vitan este o alegere excelentă pentru cei care caută birouri accesibile, bine situate și cu facilități de transport public. Ești pregătit să găsești spațiul de birouri ideal? Explorează acum ofertele disponibile în Vitan!