Proprietăți unice: 592
Proprietari: 117
Agenție

8 luni în urmă
1

315.000 €
380.89 € / mp

ID 7866 Teren pentru construc?ie bloc - Cartier ...

Babadag, Tulcea

827 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

30.000 €
20.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Nufa ...

Nufăru

1.438 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

46.662 €
7 € / mp

teren la DN22,soseaua Tulcea-Constanta ,negocia ...

Central, Babadag

6.666 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
6

35.000 €
21.21 € / mp

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego

Slava Cercheză

1.650 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

5.500 €
2.75 € / mp

vand teren agricol

Ilganii de Jos

2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

63.000 €
62.38 € / mp

1000 mp intravilan construibil

Măcin

1.010 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
102.04 € / mp

ID 7848 Teren in Dunava?u de Jos DE VANZARE

Dunavățu de Jos

686 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

13.500 €
18 € / mp

ID 7690 Teren intravilan - Sat Mineri

Mineri

750 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

25.000 €
29.73 € / mp

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri

Central, Tulcea

841 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

65.000 €
130 € / mp

Lot de Casa str Livezilor

Central, Tulcea

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

170.000 €
566.67 € / mp

vand casa de vacanta la Dunare in Partizani

Partizani

6 camere
300 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

65.000 €

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii

Carierei, Tulcea

Agenție

Mai mult de un an
3

23.000 €
28.54 € / mp

ID 7835 DE VANZARE - Teren intravilan Sat CATAL ...

Cataloi

806 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 23,000 € și 25.000 €
Agenție

Mai mult de un an
6

65.000 €
130 € / mp

130 euro mp LOT 500mp -pentru CASA - cartier 9 ...

Central, Tulcea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

150.000 €
40.82 € / mp

vand teren in Delta Dunarii-cu iesire la bratul ...

Vulturu

3.675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren extravilan de vanzare 1800

Mahmudia

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

150 €
16.67 € / mp

Teren Delta Dunarii

Ceamurlia de Jos

9,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.020 €
20 € / mp

Vand teren

Tudor Vladimirescu

2.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30.000 €
1 € / mp

Teren Delta Dunarii pentru Turism

Sarinasuf

30.000 mp teren
f.s. 300 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

31.000 €
31 € / mp

Teren de vanzare

Dunavățu de Jos

1.000 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
8

48.400 €
112.56 € / mp

OPORTUNITATE - Mila 23, deschidere la apa, pont ...

Mila 23

430 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
3

48.400 €
112.56 € / mp

OPORTUNITATE - Mila 23, deschidere la apa, pont ...

Mila 23

430 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan