Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

30.000 €
12.30 € / mp

Vand teren intravilan

Soci

2.440 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

45.144 €
9 € / mp

Teren Miroslovesti, Pascani

Miroslovești

La ~5km distanță

5.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

20.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~10km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

6.700 €
1.50 € / mp

Teren arabil extravilan de vanzare Pa?cani,Jud. ...

Central, Pașcani

La ~10km distanță

4.464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~10km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

12.000 €
1.90 € / mp

Teren intravilan linga strada

Totoiești

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

20.000 €

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

30.500 €
29.05 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~15km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

25.000 €
25 € / mp

Vind pamant intravilan

Dumbrava

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €
5.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Petricani, jud. Neam ...

Petricani

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

22.000 €
1.87 € / mp

De vanzare teren extravilan

Tupilați

La ~15km distanță

11.763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

0 €

Teren extravilan

Valea Albă

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi

9.000 €
1 € / mp

9.000 mp extravilan la DJ

Valea Mare

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~15km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri

10.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Ruginoasa, Iasi

Ruginoasa

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

41.000 €
20.50 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

30.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol de vanzare

Heleșteni

La ~20km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

13.300 €
1.50 € / mp

Vand terenuri Dragomiresti

Borniș

La ~20km distanță

8.879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

315.000 €
18 € / mp

Oportunitate Investi?ionala Rara: Teren Intravi ...

Central, Târgu Neamț

La ~20km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

59.150 €
35 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, zona centr ...

Central, Târgu Neamț

La ~20km distanță

1.690 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230.000 €
20 € / mp

Teren intravilan investitii Targu Neamt - Baile ...

Târgu Neamț

La ~20km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

281.472 €
16 € / mp

Targu Neam? - Str. Valea Seaca: Teren intravila ...

Central, Târgu Neamț

La ~20km distanță

17.592 mp
17.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

25.000 €
5 € / mp

Teren in Tg. Neamt

Exterior Vest, Târgu Neamț

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

56.000 €
70 € / mp

Vant teren casa

Central, Târgu Neamț

La ~20km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

24.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Targu Neamt- str. baile Oglinz ...

Humulești

La ~20km distanță

1.200 mp teren