Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

Azi
5

7.500 €
2.78 € / mp

Teren Extravilan - Comuna Copalau, Sat Cerbu - ...

Cerbu

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

20.000 €
5 € / mp

Vand teren 4000 mp Feredeni, Deleni.

Deleni

La ~10km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

43.800 €
3 € / mp

Teren de vanzare - Vorona Botosani 14600mp

Vorona

La ~15km distanță

14.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

73.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 14600 mp Vorona Botosani

Vorona

La ~15km distanță

14.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.500 €

loc casa 2400 M

Bălușeni

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

37.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Buzeni

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

teren intravilan

Central, Hârlău

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

16.000 €
10 € / mp

Teren intravilan oras Hrlau judIasi

Central, Hârlău

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

7 €
0 € / mp

Teren intravilan Zaicesti

Zăicești

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

220.000 €
4.72 € / mp

Teren 46627 mp Scobinti , Zagavia

Zagavia

La ~15km distanță

46.627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

50.000 €
3.16 € / mp

Vand casa si teren 1580 m Stauceni deschidere d ...

Stăuceni

La ~20km distanță

15.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

La ~20km distanță

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

27.720 €
2.20 € / mp

Teren de vanzare

Siliștea

La ~20km distanță

12.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.728 €
32 € / mp

Teren Curtesti intravilan 2054mp

Curtești

La ~20km distanță

2.054 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.01 € / mp

Parcele de teren - Lebada

Curtești

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

35.100 €
13 € / mp

De vanzare 2700 de m2 Agafton - 13 euro mp

Curtești

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

215.000 €
4.61 € / mp

Teren 46627 mp Scobinti Zagavia

Scobinți

La ~20km distanță

46.627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

29.000 €
17.06 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan 1700mp Dol ...

Dolhești

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

12.500 €
5.10 € / mp

Teren extravilan 2450 mp Agafton, com. Curtesti ...

Agafton

La ~25km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
3.50 € / mp

Vand teren zona Cismea/Luizoaia - Botosani

Central, Botoșani

La ~25km distanță

14.300 mp
14.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

127.000 €
57.73 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Botoșani

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

35 €
24.500 €
0.05 € / mp

Proprietar- Vand loturi teren intravilan-Ideal ...

Exterior Vest, Botoșani

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

37.499 €
144.23 € / mp

Vand teren intravilan, municipiul Boto?ani

Central, Botoșani

La ~25km distanță

260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

6 €
23.700 €
0 € / mp

Teren intravilan in Rosiorii 3950mp.

Exterior Vest, Botoșani

La ~25km distanță

3.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

720.000 €
58.54 € / mp

Teren Mun Botosani

Central, Botoșani

La ~25km distanță

12.300 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

30.012 €
12 € / mp

Vand teren Baisa Botosani, zona Stejarul

Exterior Vest, Botoșani

La ~25km distanță

2.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

25.000 €
0.50 € / mp

Teren intravilan loc. Iezer, (Padureni) jud. Bo ...

Exterior Vest, Botoșani

La ~25km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

40.000 €
25 € / mp

Central, Botoșani

La ~25km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

275.000 €
550 € / mp

Vand Schimb teren

Central, Botoșani

La ~25km distanță

500 mp teren