Proprietăți unice: 156
Proprietari: 14
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
81.63 € / mp

Teren intravilan de 490 mp de vanzare,zona Cihe ...

Sânmartin

490 mp
490 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

460.000 €
153.33 € / mp

RECO teren de vanzare in zona Baile Felix cu pr ...

Sânmartin

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

49.800 €
26.21 € / mp

Teren intravilan in Cihei, cu PUZ aprobat, zona ...

Sânmartin

1.900 mp
1.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
1

53.000 €
105.37 € / mp

RECO Teren intravilan in Cihei

Sânmartin

503 mp
503 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

550.000 €
55 € / mp

Teren intravilan | Santion | Oradea

Sânmartin

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

135.360 €
47 € / mp

Teren intravilan | Santion | Oradea

Sânmartin

2.880 mp
2.880 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

16.800 €
2.92 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Le?

Sânmartin

5.755 mp
5.755 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

104.800 €
71.24 € / mp

Teren 1471mp Betfia

Sânmartin

1.471 mp
1.471 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

40.500 €
71.55 € / mp

Teren intravilan 566 mp in Cihei

Sânmartin

566 mp
566 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
79.49 € / mp

RECO TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN CIHEI

Sânmartin

629 mp
629 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

68.000 €
68 € / mp

Teren 1000 mp, Cihei, pret atragator, zona inca ...

Sânmartin

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

54.017 €
105.71 € / mp

Parcele premium de vanzare in Cihei,langa Orade ...

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

90.000 €
58.21 € / mp

Teren intravilan in Sanmartin, zona Beverly Hil ...

Sânmartin

1.546 mp
1.546 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

414.000 €
90 € / mp

Teren intravilan , zona Apateului ,4600 mp

Sânmartin

4.600 mp
4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

79.200 €
60 € / mp

Teren intravilan,Cihei,Sanmartin,Bihor

Sânmartin

1.320 mp
1.320 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

34.500 €
61.61 € / mp

RECO Teren intravilan Sanmartin- langa padure

Sânmartin

560 mp
560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
39.13 € / mp

Gaminvest Teren intravilan de 920mp, dublu fron ...

Sânmartin

920 mp
920 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

35.000 €
68.36 € / mp

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Zona Cihei,512 mp ...

Sânmartin

512 mp
512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

51.000 €
60.43 € / mp

Urgent teren 844 mp dublu front stradal in Cihe ...

Sânmartin

844 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

78.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de 600 mp de vanzare in Cihei, ...

Sânmartin

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

36.500 €
73 € / mp

RECO Teren Betfia

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

182.000 €
49.18 € / mp

Teren intravilan Cordau, Sanmartin

Sânmartin

3.701 mp
3.701 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

70.850 €
13.63 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare, Cetariu, 5450mp

Sânmartin

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
95.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare, dublu front strada ...

Sânmartin

525 mp
525 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

123.000 €
22.42 € / mp

RECO Teren intravilan 5487 mp cu dublu front st ...

Sânmartin

5.487 mp
5.487 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

195.000 €
228.07 € / mp

RECO Teren intravilan 855 mp dublu front strada ...

Sânmartin

855 mp
855 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

54.000 €
38.11 € / mp

De Vanzare teren intravilan 1417 mp, Cihei

Sânmartin

1.417 mp
1.417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

36.000 €
72 € / mp

De vanzare 3 parcelele Betfia intravilan 500 mp ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

48.800 €
95.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cihei, 511 mp, c ...

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

35.000 €
70 € / mp

RECO Teren intravilan Cihei -la 5 minute de Ora ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren