Proprietăți unice: 156
Proprietari: 14
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

55.000 €
96.49 € / mp

Terenuri pentru constructie case Sanmartin, lim ...

Sânmartin

570 mp
570 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

58.000 €
18.33 € / mp

Teren intravilan 3165mp in Cordau la strada asf ...

Sânmartin

3.165 mp
3.165 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

157.300 €
37.88 € / mp

Teren premium pe malul raului cu proiect turist ...

Sânmartin

4.153 mp
4.153 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

48.800 €
95.50 € / mp

Reco, Teren intravilan, Cihei

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

250.000 €
208.33 € / mp

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Sânmartin

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

39.500 €
78.22 € / mp

TEREN CIHEI 505 MP

Sânmartin

505 mp
505 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

42.800 €
78.82 € / mp

Teren Cihei

Sânmartin

543 mp
543 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

69.900 €
23.30 € / mp

Teren intravilan in localitatea Betfia

Sânmartin

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

285.800 €
49.98 € / mp

Teren Intravilan Baile Felix cu acces din E79

Sânmartin

5.718 mp
5.718 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

36.800 €
73.60 € / mp

Teren intravilan Cihei 500 mp

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

32.000 €
64 € / mp

RECO teren intravilan Cihei 500 mp puz aprobat

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

42.500 €
86.38 € / mp

RECO teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

492 mp
492 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

188.478 €
18 € / mp

RECO, TEREN INTRAVILAN, CORDAU

Sânmartin

10.471 mp
10.471 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

38.000 €
76 € / mp

RECO Teren intravilan Cihei

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

32.000 €
63.37 € / mp

Super oferta : 32 000 Eur parcela la Bulevardul ...

Sânmartin

505 mp
505 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 36.999 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

26.500 €
53 € / mp

Parcele teren 500 m2 in cartierul Grigorescu 3 ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 26,500 € și 33.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

127.500 €
15 € / mp

Teren industrial de vanzare Biharia, Bihor

Sânmartin

8.500 mp
8.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

48.535 €
85 € / mp

Teren pentru pensiune ,Baile 1 Mai,Gaminvest,V3 ...

Sânmartin

571 mp
571 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

69.000 €
38.33 € / mp

RECO Teren exclusivist 1800 mp in Betfia panora ...

Sânmartin

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan in Cihei - zona Beverly Hills.

Sânmartin

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

38.700 €
77.40 € / mp

Teren intravilan, 500/900mp, zona Grigorescu 2

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

276.000 €
30.01 € / mp

Oportunitate, 9196 mp, 30 euro/mp, 187,78 m des ...

Sânmartin

9.196 mp
9.196 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

320.000 €
27.80 € / mp

Oportunitate investitionala sau teren pretabil ...

Sânmartin

11.510 mp
11.510 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

42.500 €
86.38 € / mp

Vand teren Sanmartin, S=492 mp, langa padure

Sânmartin

492 mp
492 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

32.900 €
51.41 € / mp

Parcele 640 mp Cihei

Sânmartin

640 mp
640 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

114.000 €
110.89 € / mp

Teren Premium Sanmartin

Sânmartin

1.028 mp
1.028 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

89.900 €
26.10 € / mp

RECO teren intravilan Betfia ideal pentru casa ...

Sânmartin

3.444 mp
3.444 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

42.500 €

Vand teren Sanmartin, S=492 mp, langa padure

Sânmartin

f.s. 16 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

37.500 €
45.13 € / mp

Teren intravilan,831 mp,Zona Baile 1 Mai, sat R ...

Sânmartin

831 mp
831 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

46.000 €
91.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Sânmartin

505 mp
505 mp teren