Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

24.900 €
62.25 € / mp

Vand casa batraneasca plus anexe

Cochinești

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

50.000 €

Teren 10.000 mp si casa in Stolinici Arges

Stolnici

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

680.000 €
10.71 € / mp

teren intravilan curti - constructii suprafata ...

Catane

La ~5km distanță

63.507 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

19.964 €
14 € / mp

Vand teren aproape de Pitesti

Catane

La ~5km distanță

1.426 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

25.000 €

Proprietar Vand teren intravilan

Buzoești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

0 €

Vand teren intravilan in com Tatulesti sat Barb ...

Tătulești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
7

12.000 €
5.31 € / mp

Teren 2258 mp pe care se afla casa demolabila

Ciocănești

La ~15km distanță

2.258 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Broșteni (Costești)

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

84.000 €
20 € / mp

Vand teren in Scornicesti

Scornicești

La ~15km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

38.000 €
10.86 € / mp

Vanzari terenuri

Piscani

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

40.000 €
11.43 € / mp

Vanzari

Piscani

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

50.000 €
15.15 € / mp

Vînzare teren agricol

Piscani

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi

52.500 €
15 € / mp

Teren de vinzare pe DN 65 .

Central, Scornicești

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

60.000 €
12 € / mp

Vand teren

Lăceni

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.500 €
11 € / mp

Teren intravilan cu casa batraneasca

Dealu Bradului

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

52.470 €
45 € / mp

Teren parcelat in doua loturi

Cerbu

La ~20km distanță

1.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

49.800 €
12 € / mp

Teren de vanzare Icoana URGENT

Icoana

La ~20km distanță

4.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10.000 €
3.75 € / mp

Vand teren extravilan in com. Suseni( la 15 km ...

Pârvu Roșu

La ~20km distanță

2.666 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

12.000 €
2.67 € / mp

Vand teren intravilan 4500mp Suseni sat Cer?ani

Cerșani

La ~20km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
3.58 € / mp

Vand 3 terenuri extravilane.

Spineni

La ~20km distanță

6.977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

28.000 €
0.70 € / mp

Terenuri Total 4 hectare cu casa batraneasca

Spineni

La ~20km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

23.000 €
5.96 € / mp

De vanzare

Țuțulești

La ~20km distanță

3.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

195.000 €
933.01 € / mp

Oraselul Copiilor, Alunisului, Brancoveanu, Buc ...

Alunișu

La ~25km distanță

209 mp
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

12.675 €
5 € / mp

Teren intravilan in comuna Mirosi

Miroși

La ~25km distanță

2.535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

0 €

Teren intravilan, situat in comuna Mirosi

Miroși

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

20.160 €
3 € / mp

Vand cinci parcele de teren in comuna Vedea, ju ...

Vețișoara

La ~25km distanță

6.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

24.000 €
11.49 € / mp

Vand teren Oarja

Ceaușești

La ~25km distanță

2.088 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

44.000 €
10 € / mp

teren vanzare

Ceaușești

La ~25km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

10.000 €
5.05 € / mp

Teren intravilan

Bălteni

La ~25km distanță

1.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

47.369 €
7 € / mp

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Albota

La ~25km distanță

6.767 mp
6.767 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 47,369 € și 54.136 €