Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 lună în urmă
1

86.607 €
8.50 € / mp

Teren de vânzare – Cristești

Cristești

La ~10km distanță

10.189 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

1.464.100 €
1.210.000 €
32.96 € / mp

Teren Industrial de Vânzare 4.4 Ha - Zona indus ...

Est, Hârlău

La ~15km distanță

44.425 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

93.000 €
114.700 €
30 € / mp

Vanzare teren intravilan cu deschidere la DN Za ...

Zăicești

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
6.94 € / mp

Terenuri de vanzare la Oraseni

Orășeni-Deal

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

21.600 €
6 € / mp

De vanzare teren intravilan in Blandesti, Jud. ...

Blândești

La ~20km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

41.000 €
9.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN 4400

Victoria (Stăuceni)

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
20.83 € / mp

TEREN INTRAVILAN 3600 MP - CURTESTI

Curtești

La ~20km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

19.000 €
31.67 € / mp

Loc de casa la intrare in Curtesti

Curtești

La ~20km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

58.000 €
40.000 €
28.57 € / mp

Teren la asfalt la Manastirea Doamnei

Mănăstirea Doamnei

La ~20km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

160.000 €
338.98 € / mp

Teren Construibil in suprafata de 472 mp, Zona ...

Dragoș Vodă, Botoșani

La ~25km distanță

472 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
175.70 € / mp

Teren ultracentral cu suprafata de 683mp

Ultracentral, Botoșani

La ~25km distanță

683 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
80 € / mp

Loc de casa zona Petrom

Central, Botoșani

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

100.000 €
9.52 € / mp

1 ha de teren in spate la Duo Matt Lebada

Sud, Botoșani

La ~25km distanță

10.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

164.000 €
152.000 €
130.16 € / mp

Teren central 1260mp zona Petrom

Central, Botoșani

La ~25km distanță

1.260 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

70.000 €
14 € / mp

Teren intravilan Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

80.000 €
24.93 € / mp

Teren intravilan imprejmuit la intrare in Curte ...

Central, Botoșani

La ~25km distanță

3.209 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

24.320 €
16 € / mp

Teren intravilan in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~25km distanță

1.520 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

48.500 €
70.09 € / mp

Loturi de teren intravilan la Lebada

Sud, Botoșani

La ~25km distanță

692 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

200.000 €
285.71 € / mp

Teren zona Unirii

Ultracentral, Botoșani

La ~25km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

45.000 €
28.48 € / mp

Teren intravilan zona Imparat Traian

Central, Botoșani

La ~25km distanță

1.580 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

15.000 €
10.64 € / mp

Teren Rachiti

Periferie, Botoșani

La ~25km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

32.500 €
25 € / mp

Teren in Rachiti

Central, Botoșani

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

610.000 €
120.15 € / mp

Teren la strada pentru construit

Central, Botoșani

La ~25km distanță

5.077 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

28.200 €
40 € / mp

Loc de casa la Lebada

Periferie, Botoșani

La ~25km distanță

705 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

4.500.000 €
1.800.000 €
499.39 € / mp

Teren suprafata mare Calea Nationala, zona inte ...

Central, Botoșani

La ~25km distanță

9.011 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
50 € / mp

Vând teren Cătămărăști Deal

Cătămărești-Deal

La ~30km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~30km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

14.994 €
8.33 € / mp

Teren 1800 mp de vânzare – Ipotești, Botoșani – ...

Ipotești

La ~30km distanță

1.800 mp teren
Construcții