Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

197.650 €
59 € / mp

Teren de vânzare - pozitie foarte bună, strada ...

Sud, Bistrița

3.350 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

180.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan, Bistrita, Valea Rusului

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
35 € / mp

Teren extravilan zona lac Sigmir utilitati

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
4.81 € / mp

Parcele teren 727-995 mp cu utilitati- Zona Dr. ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

727 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

66.000 €
55 € / mp

Teren intarvilan de vanzare - Valea Rusului.

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

50.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan 1300mp, Zona Valea Ghinzii

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

2.500 €
1.19 € / mp

Teren 2100 mp in Zona Valea Stanelor

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

56.900 €
8.75 € / mp

Teren intravilan 6500 mp | Parc Industrial Șieu ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

37.000 €
67.27 € / mp

Teren intravilan 550 mp cu utilitati-ideal casa ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

28.000 €
12.35 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren 2267 mp-Zona Val ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

2.267 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
3

30.000 €
5.17 € / mp

Teren de vanzare situat in Bistrita, zona Drumu ...

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

44.900 €
29.93 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Zonă deosebită, Piat ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

30.000 €
56.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Str. Ghinzii, Bis ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

534 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
9.51 € / mp

Teren intravilan de vânzare – deschidere mare l ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

140.000 €
41.90 € / mp

Teren 3341 mp Valea Budacului

Exterior Est, Bistrița

La ~5km distanță

3.341 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
100 € / mp

Teren 11 arii,Zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
10.83 € / mp

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

260.000 €
130 € / mp

Teren 20 Ari de vanzare zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

57.000 €
65.22 € / mp

Teren 874 mp - zona Pico Verde

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

874 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

497.794 €
411.400 €
414.83 € / mp

1200 mp, teren zona B-dul Republicii -construi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

43.719 €
57 € / mp

teren intravilan - Aleea Fagetului - 680 mp + 8 ...

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

767 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

17.500 €
35 € / mp

Teren 500 mp cu utilitat- Zona Drumul Tarpiului

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
14.50 € / mp

Teren 1379mp,INTRAVILAN,zona PRUNDU BARGAULUI

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.379 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

9.490 €
16.68 € / mp

Teren intravilan 569 mp cu utilitati-ideal casa ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

569 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

125.290 €
85 € / mp

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.474 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Josenii Bârgăului

La ~20km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

De vânzare teren in spatele Popasuli Transilva ...

Tiha Bârgăului

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

219.450 €
21 € / mp

De vânzare! Parcele în Piatra Fântânele, BN, pe ...

Tiha Bârgăului

La ~25km distanță

10.450 mp teren
Construcții