Azi
5
- Agenție
Teren extravilan deal,5000 mp,pentru cabana, plantatie,etc
6.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.30 €
/ mp
Pâncota, Judeţul Arad
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren extravilan 5000 mp,zona Pancota pentru cabana, plantatie,etc. Detalii la telefon ID anun? : 1775902208
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1664317
Suprafață teren:
5.000 mp