Azi
1
- Agenție
Teren in Poienari Apostoli, 21 E/mp, Avantajos, DN1, 34.500
34.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
20.63 €
/ mp
Gorgota, Judeţul Prahova
Descriere teren
Sesizează o problemă
Oferta comision 0. Oferta Exclusiva. Avem cheile proprietatii. Teren intravilan in comuna Gorgota, Jud Prahova, Sat Poienari Apostoli, in suprafata de 1700 mp cu deschidere 70 metri respectiv 2 fronturi stradale, foarte aproape de strada Principala, situat in apropiere de centru, acces facil mijloace de transport in comun, pretabil construire locuinta. Terenul este ingrijit avand deja o mica plantatie de vie , pomi fructiferi si flori . Accesul in strada se face din soseaua principala prin doua cai de acees. In zona exista construite case si vile avand curent electric , apa potabila si posibilitatea racordarii la gaz. Pretul este de 21 euro/ mp usor negociabil . Actele sunt la zi. Situat in zona centrala a localitatii Peris, terenul aflat in reprezentare exclusiva are un mare potential pentru investitie. Pozitionarea in imediata apropiere a unor puncte de interes din localitate dar si la 5 min de iesirea pe DN1 este la jumatatea distantei dintre Ploiesti si Bucuresti . Se poate ajunge in oricare dintre cele 2 orase in maxin 20 - 30 de min . Avem deschidere pentru colaborare cu alte agentii imobiliare, stimuland tranzactionarea acestei proprietati. Pentru detalii si pentru informatii suplimentare, disponibil la orice ora. Va multumim! Informatii eficienta energetica:
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1663469
Suprafață teren:
1.672 mp
Front stradal:
60 m
- Terenuri de vânzare în Cornu
- Terenuri de vânzare în Ariceștii Rahtivani
- Terenuri de vânzare în Boldești