Teren 13300 mp aflat langa Postavari - Comision 0%

92.967 €
6.99 € / mp

Glina, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
13.300 mp

Descriere teren

Agentia imobiliara POVIL va propune spre vanzare un teren extravilan care apartine de localitatea Glina si este localizat langa satul Postavari. Suprafata: 13300 mp Drum de acces. Comision 0% Id intern: XARR0301R
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650191
Suprafață teren: 13.300 mp
Front stradal: 55 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1225 mp, în Corbeanca
95.000 €
Județul Ilfov, Corbeanca
1.225 mp teren
Teren de 1000 mp, în Glina
85.000 €
Județul Ilfov, Glina
1.000 mp teren
Teren de 650 mp, în Tamași
84.999 €
Județul Ilfov, Tamași
650 mp teren
Teren de 560 mp, în Mogoșoaia
100.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
560 mp teren
Teren în Central
95.205 €
Județul Ilfov, Otopeni
Teren de 577 mp, în Central
95.205 €
Județul Ilfov, Otopeni
577 mp teren
Teren de 13300 mp, în Glina
92.967 €
Județul Ilfov, Glina
13.300 mp teren
Teren de 13300 mp, în Glina
92.967 €
Județul Ilfov, Glina
13.300 mp teren
Teren de 1000 mp, în Glina
87.000 €
Județul Ilfov, Glina
1.000 mp teren