N teren Fundulea - A2, Calarasi

1.900.000 €
6.03 € / mp

Fundulea, Judeţul Călăraşi

Suprafață teren:
315.000 mp

Descriere teren

Vanzare teren Fundulea - A2, Calarasi. Proprietatea este compusa din teren extravilan suprafata 315.000mp(31.5ha), deschidere 350ml la drum judetean(asfalt), localizat la circa 4.5km de nodul rutier Fundulea - A2. Terenul se preteaza pentru construire parc logistic/fotovoltaic. Pret vanzare - 1.900.000euro COMISION AGENTIE 3%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 993225
Suprafață teren: 315.000 mp
Front stradal: 350 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 9000 mp, în Central
1.800.000 €
Județul Călărași, Oltenița
9.000 mp teren
Teren de 1747600 mp, în Ciocănești
1.730.124 €
Județul Călărași, Ciocănești
Teren de 125000 mp, în Cuza Vodă
1.850.000 €
Județul Călărași, Cuza Vodă
125.000 mp teren
Teren de 125000 mp, în Ceacu
1.850.000 €
Județul Călărași, Ceacu
125.000 mp teren