Azi
1
- Agenție
Teren intravilan Dumbravita
148.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
145.10 €
/ mp
Dumbrăviţa, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Proprietar, vand teren pretabil pentru constructie casa unifamiliala in zona strazii Mure? - N.Copernik, S=1020 mp, front stradal 49.76,( certificat de urbanism exista)cu toate utilita?ile pe strada. ID anun? : 1690991603
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1665956
Suprafață teren:
1.020 mp