Teren intravilan, 1280 mp, acces bus, Dezmir

85.000 €
66.41 € / mp

Dezmir, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.280 mp

Descriere teren

Blitz va ofera spre vanzare doua parcele alaturate de teren cu suprafata totala de 1280 mp situate in Dezmir, la mai putin de 100 m de capatul liniei de autobus. Parcela are front stradal de 12 ml la strada si deschidere de 20 ml la capatul parcelei. Toate utilitatile se afla la limita parcelei, iar in zona mai sunt construite si alte case. Accesul se face exclusiv pe drum asflatat. Cod oferta / ID BLITZ: P3986 Id intern: P3986
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648191
Suprafață teren: 1.280 mp
Front stradal: 1 m

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Pădurea Dezmir (en)
Recreere aprox. 1315 m

Proprietăți similare

Teren în Dezmir
83.999 €
Județul Cluj, Dezmir
Teren de 584 mp, în Dezmir
80.000 €
Județul Cluj, Dezmir
584 mp teren
Teren de 1075 mp, în Dezmir
85.000 €
Județul Cluj, Dezmir
1.075 mp teren
Teren de 1000 mp, în Apahida
80.000 €
Județul Cluj, Apahida
1.000 mp teren
Teren de 959 mp, în Apahida
84.900 €
Județul Cluj, Apahida
959 mp teren
Teren intravilan de 2900 mp, în Corușu
87.000 €
Județul Cluj, Corușu
2.900 mp teren
Construcții
Teren în Dezmir
80.000 €
Județul Cluj, Dezmir
Teren în Dezmir
80.000 €
Județul Cluj, Dezmir
Teren de 2900 mp, în Dezmir
87.000 €
Județul Cluj, Dezmir
2.900 mp teren