TEREN 9200 MP - Cucorani

41.500 €
4.51 € / mp

Cucorăni, Judeţul Botoşani

Suprafață teren:
9.200 mp

Descriere teren

Rezidential Imobiliare va ofera spre vanzare, Teren Extravilan cu suprafata de 9200 mp si o deschidere de 29,5 ml situat in apropierea Popasului Cucorani, Botosani. PENTRU MAI MULTE INFORMATII SI VIZIONARI: Rezidential Imobiliare Botosani, Bld. Mihai Eminescvu nr 42 (vis a vis de Pizzeria Deja Vu).
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1646756
Suprafață teren: 9.200 mp
Front stradal: 29 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Leorda
Mijloace transport aprox. 366 m

Proprietăți similare

Teren de 4055 mp, în Cucorăni
45.000 €
Județul Botoșani, Cucorăni
4.055 mp teren
Teren extravilan de 9200 mp, în Cucorăni
41.500 €
Județul Botoșani, Cucorăni
9.200 mp teren
Teren de 1500 mp, în Răchiți
37.500 €
Județul Botoșani, Răchiți
1.500 mp teren
Teren de 14600 mp, în Vorona
43.800 €
Județul Botoșani, Vorona
14.600 mp teren
Teren de 1000 mp, în Exterior Vest
43.000 €
Județul Botoșani, Dorohoi
1.000 mp teren
Teren de 5800 mp, în Hudum
40.600 €
Județul Botoșani, Hudum
5.800 mp teren
Teren de 4055 mp, în Cucorăni
45.000 €
Județul Botoșani, Cucorăni
4.055 mp teren
Teren de 1600 mp, în Central
40.000 €
Botoșani, Central
1.600 mp teren
Teren de 2561 mp, în Nord
38.415 €
Botoșani, Nord
2.561 mp teren