OCAZIE!!! Teren intravilan 1565 mp, toate utilitatile la stada parcelabil de vanzare in Banloc-Timis

6.950 €
4.44 € / mp

Banloc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.565 mp

Descriere teren

Particular vand teren 1565 mp intravilan construibil in localitatea Banloc langa orasul Deta. Se poate imparti in doua parcele a cate 600 mp, drum acces in CF. Toate utilitatile la strada. Pret 6950 Euro negociabil. Tel ID anun? : 1720985126
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1662859
Suprafață teren: 1.565 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 1342 mp, în Central
6.710 €
Județul Timiș, Lugoj
1.342 mp teren
Teren de 40060 mp, în Giulvăz
7.500 €
Județul Timiș, Giulvăz
40.060 mp teren
Teren în Central
7.000 €
Timișoara, Central
Teren de 1150 mp, în Giroc
6.900 €
Județul Timiș, Giroc
1.150 mp teren
Teren de 2300 mp, în Orțișoara
6.900 €
Județul Timiș, Orțișoara
2.300 mp teren