Teren intravilan de vanzare, cu front la E67, la 2 km de Oradea, Bihor

131.769 €
65.88 € / mp

Biharia, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
2.000 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Gaminvest propune spre vanzare teren intravilan situat la 2 km de Oradea, Bihor Terenul in suprafata de 2000 mp dispune de vizibilitate maxima si zona intens circulata , fiind pretabil pentru constructia unui showroom, magazin de prezentare, service auto, vulcanizare, statie de carburanti etc Cu un front stradal de 38 ml cu acces direct din drumul european E67 directia Oradea=Biharia. Ca si utilitati exista retea de curent electric, iar apa si canalizarea sunt in zona. Pret de vanzare propus de proprietar: 45 euro+TVA/mp, negociabil Agentia nu percepe comision de la cumparator!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1554273
Suprafață teren: 2.000 mp

Gara Biharia
Mijloace transport aprox. 1127 m
Recreere
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 798 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2600 mp, în Calea Clujului
117.000 €
Oradea, Calea Clujului
2.600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2000 mp, în Sântandrei
100.000 €
Județul Bihor, Sântandrei
2.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4317 mp, în Chișirid
116.559 €
Județul Bihor, Chișirid
4.317 mp teren
Construcții
Teren Construcții de 3795 mp, în Groși
108.343 €
Județul Bihor, Groși
3.795 mp teren
Construcții
Teren Construcții de 4033 mp, în Groși