Spatiu comercial, 32 mp utili, cartier Lisaura

61.000 €
1,906.25 € / mp

Central, Suceava

Suprafață utilă totală:
32 mp
An construcție:
2023

Descriere spațiu comercial

Blitz Imobiliare va prezinta un spa?iu comercial de 32 mp utili, special dedicat ?i gandit pentru salon de coafura sau barber shop, situat la doar 5 minute de ora?, in cartier reziden?ial nou din Lisaura, Suceava. Compartimentarea este eficienta ?i func?ionala, ideala pentru activita?i din domeniul infrumuse?arii. Beneficiaza de acces facil, vizibilitate buna ?i poten?ial excelent datorita dezvoltarii rapide a zonei ?i numarului in cre?tere de locuin?e. Oportunitate perfecta pentru a-?i dezvolta afacerea intr-o comunitate noua ?i dinamica. Cod oferta / ID BLITZ: P164118 Id intern: P164118
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1649492
Suprafață utilă: 32 mp
Suprafață utilă totală: 32 mp
Nr. locuri parcare: 1
An construcție: 2023

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala Ipotesti
Învățământ aprox. 1245 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1942 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 80 mp, în Ițcani
60.000 €
Suceava, Ițcani
80 mp utili
Spațiu comercial, de 140 mp, în Central
55.000 €
Suceava, Central
140 mp utili
Spațiu comercial, de 60 mp, în Burdujeni
65.000 €
Suceava, Burdujeni
60 mp utili
Spațiu comercial, de 20 mp, în George Enescu
67.000 €
Suceava, George Enescu
20 mp utili
Garsonieră decomandată în Vest
59.900 €
Suceava, Vest
1 camere
38 mp
Parter
Spațiu comercial, de 32 mp, în Lisaura