Mai mult de un an
7
- Agenție
Spa?iu comercial in Fundu Moldovei
770.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
641.67 €
/ mp
Central, Suceava
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Blitz propune spre vanzare spa?iu comercial in Fundu Moldovei. Cladira este a?ezata central. Dispune de spa?ii comerciale, suprafa?a construita este de 1300 mp., suprafa?a utila este de 1200 mp. Cladirea dispune de un demisol, 3 etaje, mansarda cu 3 apartamente, centrala termica, lift, un teren de 350 mp, anexe de 140 mp. Starea cladirii este buna, construc?ia este noua ?i poate fi valorificata in diverse scopuri: turistic, comercial, de inchiriat ca spa?iu locuibil, sala de petrecere sau conferin?e, in interes medical. Ca in orice spa?iu din ?inutul Dornelor, ?i localitatea Fundu Moldovei este dispusa sa ofere valorificarea interesului turistic, cu deschidere spre Manastirile din Bucovina, Mocani?a ?i tradi?iile din Moldovi?a, bunata?ile gastronomice arhicunoscute, valorificarea me?te?ugurilor tradi?ionale. Va a?teptam cu drag la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P130203 Id intern: P130203
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 07 Mai 2026
ID anunț: 396375
Suprafață utilă:
1.200 mp
Suprafață utilă totală:
1.200 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Suceava
- Spații comerciale de vânzare în Burdujeni
- Spații comerciale de vânzare în George Enescu
- Spații comerciale de vânzare în Obcini
- Spații comerciale de vânzare în Ițcani
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral
- Spații comerciale de vânzare în Periferie
- Spații comerciale de vânzare în Sud-Vest
- Spații comerciale de vânzare în Exterior Est
- Spații comerciale de vânzare în Policlinica