Inchiriez spatiu ultracentral supermarket

7.000 €
43.75 € / mp

Câmpulung Muscel, Judeţul Argeş

Suprafață utilă totală:
160 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelenta pentru dezvoltarea unui supermarket sau magazin alimentar, situat ultracentral, pe Bulevardul Pardon din Campulung Muscel, intr-o zona cu trafic intens pietonal si auto. Spatiul beneficiaza de: * vitrina stradala cu deschidere de aproximativ 12 ml; * acces facil pentru aprovizionare prin lateral, din str. Petre Zamfirescu; * spatiu frigorific; * contorizare separata pentru utilitati; * vizibilitate foarte buna si vad comercial excelent. Pretabil pentru: * supermarket; * minimarket; * magazin produse traditionale; * bacanie premium; * farm shop / convenience store. Pozitionarea ultracentrala si accesul facil pentru marfa transforma acest spatiu intr-o locatie rar disponibila in zona centrala a Campulungului.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1662715
Suprafață utilă: 160 mp
Suprafață utilă totală: 160 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 223 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 263 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 280 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 296 m