Spatiu birou 100 mp, Ploiesti, Bulevard

1.000 € / lună
11.11 € / mp / lună

Sud, Ploieşti

Suprafață utilă totală:
90 mp
An construcție:
1955

Descriere spațiu comercial

Inchiriere spatiu birouri, 100 mp, in Ploiesti, zona Bulevardul Independentei, situat la etajul 2 al unei cladiri de birouri cu structura D P 2, avand ca vecinatati si puncte de interes: Bulevardul Independentei, Spitalul de Pediatrie, Liceul de Arte, Gara de Sud, magazine, scoli, restaurante, statii pentru mijloace de transport in comun. Cladirea are o arhiectura deosebita, dispune de stralucire la belle epoque, dar este si dotata cu finisaje, aparatura si mobilier moderne. Se preteaza pentru cabinet medical, activitati artistice, educative, infrumusetare, etc. Spatiul prezentat este compartimentat in 3 camere, insa se poate redimensiona, in plus sau in minus, pretul discutandu-se in functie de necesitatile chiriasului. Dispune de acces la grupuri sanitare. Finisaje: gresie trafic intens, granit, mocheta, tamplarie PVC cu geam termopan, usi interioare panel. Camerele dispun de aparat de aer conditionat. Spatiul este mobilat cu birou si scaune. Beneficiaza de sistem de securitate. Costul chiriei este de 1000 euro plus TVA, o luna avans plus o luna garantie. Comision: 50% Informatii eficienta energetica: Clasa energetica: B Consumul de energie primara: Indicele de emisii echivalent CO2: Consum de energie din surse regenerabile:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1661066
Suprafață utilă: 90 mp
Suprafață utilă totală: 90 mp
An construcție: 1955

Istoric preț

Puncte de interes