Spa?iu comercial de inchiriat, 3 incaperi, 125 mp, parcare,

1.500 € / lună
12.10 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
124 mp
An construcție:
2025

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre inchiriere un spa?iu comercial situat in parcare la mall Vivo ( 4 unitati disponibile), o zona cu vad foarte bun. Cu o suprafa?a generoasa de 124.58 mp si terasa. Acest spa?iu tip apartament este bun pentru diferite business-uri: birouri, sala de evenimente sau diverse activita?i comerciale, sau medicale avand tavanul inalt de 2.80 inaltime. ???? Suprafa?a utila: 124.58mp si terasa de acces acoperita 16.30mp + terasa inierbata 70.95mp ???? Compartimentare decomandata, adaptabila nevoilor afacerii tale: 4 camere, 2 bai , logie plus terasa, si parcare ???? Se inchiriaza la stadiul de semifinisat ? Aproape de mijloacele de transport in comun ? Zona cu trafic pietonal ?i auto intens ? Ideal pentru showroom, birouri, clinica sau alte activita?i comerciale ???? Nu rata ocazia de a-?i desfa?ura afacerea intr-un spa?iu modern ?i bine pozi?ionat! Contacteaza-ne pentru mai multe detalii ?i programarea unei vizionari! Cod oferta / ID BLITZ: P143080 Id intern: P143080
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649357
Suprafață utilă: 124 mp
Suprafață utilă totală: 124 mp
Nr. locuri parcare: 1
An construcție: 2025

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Minerva, Liniile: 43,43b,1,6,25,101,102
Mijloace transport aprox. 234 m
transport
Minerva
Mijloace transport aprox. 238 m
transport
Parang
Mijloace transport aprox. 240 m