Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - Centura - Rudeni

4.000 € / lună
6.67 € / mp / lună

Chiajna, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
600 mp
An construcție:
2022

Descriere spațiu comercial

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - Centura - Rudeni, Ilfov. Imobil are suprafata totala 600mp(depozit - 480mp, birouri - 120mp), inaltime 7 ml, dispusa parter, 1 usa drive in. Spatiu este construit din structura metalica si panouri sandwich. Spatiul dispune de facilitati: apa, canalizare, gaze, curent electric 220 ndash; 380kw, putere instalata 70KWA. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale/logistice/depozitare. Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil imediat. Pret ndash; 4.000euro/luna tva COMISION AGENTIE 50-100% din prima luna de chirie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 596974
Suprafață utilă: 600 mp
Suprafață utilă totală: 600 mp
An construcție: 2022

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Depou Legume Chiajna, linia 405,421
Mijloace transport aprox. 1406 m
transport
Gara Chiajna
Mijloace transport aprox. 1444 m
Școală
education
Rudeni School (en)
Învățământ aprox. 1123 m
education
Scoala "ALEXANDRU ODOBESCU" Chiajna (en)
Învățământ aprox. 1572 m
education
Cladirea scolii nr 1 (en)
Învățământ aprox. 1586 m
Recreere
parks
Stadionul Concordia Chiajna
Recreere aprox. 1139 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1232 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 1973 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 590 mp, în Chiajna
3.700 € / lună
Județul Ilfov, Chiajna
590 mp utili
700 mp teren
2024