Agenție
98.000 €

Apartament 2 camere

Detalii

Camere
2
Suprafaţă utilă
68 m²
Total etaje
3
Construit
2022
Etaj
Etaj 1
Confort
Lux
Compartimentare
Decomandat
Stadiul constructiei
In constructie
Tip Apartament
Apartament in Bloc

Descriere

Suprafata construita 90 mp, finisat. Calitatea, un standard in proiectul nostru! Proiectul BELVIEW RESIDENCE SLATINA, situat intr-o zona exclusivista a orasului nostru, termen finalizare august 2023!!! ANSAMBLUL REZIDENTIAL Sinonim cu bucuria de a trai intr-un mix perfect intre arhitectura moderna si natura . Confortul este aici reprezentat de sentimentul de siguranta dat de accesul controlat in complex si in fiecare cladire, dar si de parcarea supraterana individuala. VIATA IN AER LIBER Situat la 3 minute de Liceul Ion Minulescu din orasul Slatina, dezvoltat cu misiunea de a oferi un stil de viata linistit, aparte de agitatia orasului, pentru familii dedicate unei conexiuni cu natura in mijlocul unei comunitati ospitaliere. Belview Residence include un mix format din 48 unitati, studiouri si apartamente cu 2 si 3 camere, eficient compartimentate, beneficiind de spatii generoase, cu balcoane si terase mari, precum si de locuri de parcare supraterane. Complexul BELVIEW RESIDENCE este compus din trei imobile cu regim de inaltime P+3, amplasate pe o suprafata de 5000 mp, avand o priveliste deosebita asupra raului Olt, cu suficient spatiu verde si racordate la utilitati, compartimentate pentru a asigura spatii de locuit luminoase si primitoare. CONFORT Aici vei gasi o locuinta in vila, regimul de inaltime fiind de doar trei niveluri, putandu-va bucura de linistea unei case aproape de pamant, intruna din cele mai bune zone de locuit, preponderent vile individuale, ale orasului nostru. Cu o priveliste deosebita si cu cele mai frumoase apusuri in zare, oglindite de raul Olt, precum si un spatiu confortabil, luxos si modern in interior, fiind aproape de tot ce ai nevoie pentru a-ti satisface usor nevoile si dorintele. Toate apartamentele sunt compartimentate inteligent, cu terase si spatii generoase inundate de lumina naturala. DESIGN INOVATOR Designul si arhitectura din Belview Residence isi doreste sa ofere bucuria si relaxarea de a fi acasa. Stilul arhitectural exterior emana rafinament prin liniile drepte, curate, fara ornamente excesive. Pozitionarea blocurilor permite ca toate apartamentele sa se bucure de lumina naturala in mod egal pe tot parcursul zilei. Designul inovator si adaptat nevoilor pastreaza un standard ridicat al calitatii vietii si transforma orice spatiu intr-o oaza de bunastare, menita sa ofere confort. Constructia proiectului imobiliar are la baza calcule solide de rezistenta, ce asigura o inalta protectie antiseismica. FINISAJE EXCEPTIONALE Usi de calitate superioara Zugraveli cu vopsea lavabila Parchet triplustratificat Barlinek 14 mm Gresie si faianta Marazzi si Porcelanosa Obiecte sanitare de calitate Dalet Sistem automat cost control climatizare Sistem de supraveghere video, senzori antiefractie Sistem tamplarie 6 camere si 3 randuri de geam, 4 seasons, marca Barrier Centrala termica Vaillant, garantie VIATA IN AER LIBER Constructia realizata cu materiale de cea mai buna calitate, caramida portanta 30 cm, izolatie exterioara de 10 cm, EPS 100, varietatea de apartamente propuse, preturile competitive, precum si grija fata de nevoile clientilor nostri sunt cele mai importante repere de care tinem cont in dezvoltarea ansamblului BELVIEW RESIDENCE. Ansamblul rezidential este prevazut cu spatii verzi, parcare privata, sistem de supraveghere video, senzori antiefractie, casa scarii pavata cu granit, interioarelele vor fi elegante si rafinate, acestea fiind finisate cu parchet triplustratificat Barlinek, gresie si faianta din gamele Marazzi, Porcelanosa, baterii Kludi, obiecte sanitare Ideal Standard, tamplaria exterioara PVC Barrier 6 camere si geam tripan. Designul si arhitectura din Belview Residence isi doreste sa ofere bucuria si relaxarea de a fi acasa. Stilul arhitectural exterior emana rafinament prin liniile drepte, curate, fara ornamente excesive. Pozitionarea blocurilor permite ca toate apartamentele sa se bucure de lumina naturala in mod egal pe tot parcursul zilei. Designul inovator si adaptat nevoilor pastreaza un standard ridicat al calitatii vietii si transforma orice spatiu intr-o oaza de bunastare, menita sa ofere confort. Constructia proiectului imobiliar are la baza calcule solide de rezistenta, ce asigura o inalta protectie antiseismica. MODALITATI DE PLATA *Pretul din prezentul material, cu TVA inclus, are un caracter informativ, nu creeaza obligatii contractuale si poate suferi modificari. Pentru obtinerea unei oferte actualizate, va invitam sa ne contactati! **locurile de parcare individuale vor fi contracost. *** acceptam plata integrala(oferind un discount), prin orice tip de credit imobiliar sau cu rate la dezvoltator, astfel, 25% la momentul semnarii promisiunii de vanzare la notar, 25% la 6 luni din momentul semnarii, 25% la 9 luni si restul de 25% in termen de 12 luni in momentul predarii-primirii apartamentului si al semnarii actului de vanzare-cumparare in forma autentica la notar. Hai sa discutam! Ne puteti contacta oricand. Un consultat va lua legatura cu dumneavoastra in cel mai scurt timp oferindu-va toate detaliile necesare. Telefon: Adresa: Str. Panselelor 20, Slatina, Olt. Mai multe detalii pe site-ul nostru, DIRECT DEZVOLTATOR comision 0%

Informații utile

Istoric Preț

Selectează un punct de pe grafic pentru a vedea prețul la acea dată.

Hartă